Film

Incele oddawajcie pokłon temu…

Incele oddawajcie pokłon temu Panu, gdyż to jest prorok na którego czekaliście.

Będąc manletem z cofniętą szczęką, mógł tylko pomarzyć żeby jakaś juleczka zwróciła na niego uwagę. Podczas gdy jego dynamiczny brat tryhardował i uganiał się za szpetnymi dziewczynami, on nie mógł się pogodzić z tym, że Kasia 8/10 z klasy, w której był zakochany po uszy, nawet na niego nie spojrzy. Pewnego razu zauważył w toalecie jak Kasia opierdziela kolbę koledze z kwadratową szczęką i 190 cm wzrostu. Jego serce zostało wtedy złamane i poprzysiągł zemstę.

Wreszcie po latach, to on rozdaje karty. Koniec z karuzelą kutasów, koniec z lekkomyślnym skakaniem po kutangach Chadów. Każda Julka teraz musi się liczyć z tym, że nie usunie niechcianego bękarta spłodzonego podczas imprezy z Natanielem i Fabianem. A dla tych co nie opanują swoich popędów czeka przerażająca kara, dwugłowe potwory z brakującymi chromosomami, które trzeba będzie wychowywać do końca życia!!! Zastanówcie się dwa razy Julki zanim odrzucicie przegrywa, tak to się kończy!

#przegryw #feels #takaprawda #blackpill #rozowepaski #zwiazki #tfwnogf #plodnajulka #p0lka #seks #niebieskiepaski #film #chad #cuckold #incel